Kamrooz.com
امروز : شنبه27 بهمن 1397 برابر با 10 جمادي‌الثاني 1440 و 16 فوریه 2019

    

 

 

 

 

 

 

 

Get our toolbar!

انتشار فراخوان بخش ویژه فاجعه «منا» در تئاتر مقاومت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

انتشار فراخوان بخش ویژه فاجعه «منا» در تئاتر مقاومت

دبیرخانه جشنواره تئاتر مقاومت فراخوان بخش ویژه فاجعه «مِنا» را منتشر کرد.


به گزارش کامروز، این دبیرخانه فراخوان بخش ویژه فاجعه «مِنا» را در دو بخش صحنه ای و محیطی منتشر کرد. متن فراخوان بدین شرح است:

دبیرخانه پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت با نگرشی به حادثه فاجعه بار وغیر انسانی منا و جان‌ باختگان و زائران ابراهیمی  که نتیجه غرض ورزی و عناد غیرقابل انکار سلاطین سلطه گر حرمین است در نظر دارد تا  بخش ویژه ای را با نام فاجعه در منا به  جشنواره الحاق و به هنرمندان نمایش اعلام دارد، این بخش به دو گونه نمایش صحنه ای و نمایش محیطی طراحی گردیده و با موضوعات ذیل برگزار خواهد شد.

موضوعات:

* آفرینش نمایش صحنه ای و محیطی با نظر به  مظلومیت همیشگی شیعیان و زائران در سرزمین حجاز

* مقاومت و تبیین راهکارهای سلب ارکان استکباری از  متولیان دروغین حرم با روایت مظلومیت مردمان تحت ستم دریمن ، بحرین و کشتار فجیعانه مسلمانان در سراسر جهان توسط توسعه استکباری آل سعود.

*  نقش  و جایگاه بانوان در مبارزه و مقاومت در برابر تفکر انححرافی و خشونت داعش در منطقه.

* بررسی فاجعه و تئوری های  ضد انسانی و ایجاد گسست دینی و اخلاقی بین کشور های مسلمان

-         ریشه یابی علل مقاومت مردم مسلمان عراق و سوریه و پایدارای زاید الوصف ایشان در مقابل توطئه‌ی ویرانگری مسلمانان ، منطقه و تحلیل پایداری و مقاومت در مقابل موج عظیم تروریست ضد انسانی

* بررسی ابعاد تفکر داعش و مولود ناپاک تروریسم به ظاهر اسلامی و راهکارهای استکباری سعودی برای شکستن صفوف مسلمانان و تهدید جوامع و کشورگشایی با ابزار وحشت، مرگ، تجاوز و آتش افروزی.

ضرورت است هنرمندان گرامی طرح و ایده های خود را در قالب لوح فشرده حداکثر تا تاریخ 25 مهر ماه 1394 به آدرس دبیرخانه: تهران- میدان فردوسی- ابتدای خیابان شهید سپهبد قرنی- روبروی پمپ بنزین- پلاک 16 بنیاد فرهنگی روایت   ارسال نمایند. متقاضیان می توانند جهت دریافت اطلاعات دقیق تر با شماره تلفن 88916000 دبیرخانه جشنواره  تماس حاصل فرمایند.

 

اضافه‌ كردن نظر