Kamrooz.com
امروز : شنبه27 بهمن 1397 برابر با 10 جمادي‌الثاني 1440 و 16 فوریه 2019

    

 

 

 

 

 

 

 

Get our toolbar!

خبر جواد رضویان از سری جدید «درحاشیه» مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

خبر جواد رضویان از سری جدید «درحاشیه»

روز گذشته جواد رضویان، بازیگر مجموعه «در حاشیه» با حضور در برنامه «خندوانه» در مورد تولید سری جدید این مجموعه مطالبی را بازگو کرد.

به گزارش کامروز، جواد رضویان، بازیگر مجموعه «درحاشیه» مهمان روز گذشته برنامه «خندوانه» بود. او در این برنامه در پاسخ به سوال رامبد جوان در مورد وضعیت تولید سری جدید «در حاشیه» گفت: امیدواریم بعد از ماه مبارک رمضان تولید این مجموعه کلید بخورد.

وی افزود: مهدی ژوله و گروهش در حال نگارش فیلمنامه این مجموعه هستند و تاکنون نگارش پنج یا چهار قسمت را به پایان رسانده‌اند. الان بچه‌های صحنه هم باید ساخت دکور را آغاز کنند.

این بازیگر و کمدین در ادامه خاطرنشان کرد: به احتمال زیاد ما در همین باغی که «خندوانه» تولید می‌شود مشغول شویم و در سوله بالایی کار تولید را انجام دهیم.

رضویان در ادامه در مورد نقشش در سریال طنز «درحاشیه» گفت: ۸۵ لهجه من در این سریال قمی است و از استان مرکزی هم مقداری لهجه دارد. من از اهالی قم به خاطر ظرفیت بالایشان تشکر می‌کنم. آنها خیلی با ظرفیت و درجه یک هستند. من در سال‌های پیش هیچوقت جرات نمی‌کردم به دنبال یک لهجه واحد بروم و همیشه از لهجه‌های ترکیبی استفاده می‌کردم. در این سریال برای اولین بار جرات و جسارت کردم و این اتفاق افتاد و من فقط عنایت و لطف از طرف اهالی قم دیدم.

در ادامه رضویان از تماشاگران داخل استدیو درخواست کرد که به احترام مردم قم بایستند و دست بزنند.

 

اضافه‌ كردن نظر