Kamrooz.com
امروز : شنبه27 بهمن 1397 برابر با 10 جمادي‌الثاني 1440 و 16 فوریه 2019

    

 

 

 

 

 

 

 

Get our toolbar!

التهاب آفرینی عوامل فتنه برای انتخابات مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

تمرین التهاب آفرینی عوامل فتنه برای انتخابات پیش رودر روزهاي گذشته تعدادی از فعالان رسانه ای نزديك به جریان فتنه، به دلیل فعالیت تبلیغی علیه نظام و همکاری با رسانه های فارسی زبان ضد انقلاب و البته با حکم قضایی بازداشت شدند. مقامات دادستانی عنوان کرده اند که به زودی نسبت به این دستگیری ها اطلاعیه ای صادر خواهند نمود . اما قبل از هرگونه اظهار نظر رسمی مقامات قضایی و امنیتی جالب است که برخی دیگر از عوامل این فتنه که ظاهرا در حلقه ایجاد آشوب و التهاب آفرینی حواشی انتخابات سال آینده قرار دارند؛ با حضور در شبکه های اجتماعی مانند توئیتر، فیس بوک و گوگل پلاس به فضا سازی پرداخته و اکثر آنها به نقل از منابع خارجی، موضوع یاد شده را بیان می کنند .

البته این بار رادیو فرانسه گوی سبقت را از بی بی سی فارسی و صدای آمریکا، ربود و عصر یکشنبه با انتشار این خبر و پس از آن ، باز نشر خبر در فضای شبکه های اجتماعی توسط عوامل و نیروهایشان؛ به نوعی مانور«ایجاد التهاب آفرینی و تشنج انتخابات آتی » را برگزار کرد. 

فضاسازي ضدانقلاب در فضاي مجازي

دقایقی پیش نیروهای امنیتی به تحریریه روزنامه های اعتماد، بهار و شرق حمله کرده اند! این درحالی است که شب گذشته نیز سلیمان محمدی دبیر سرویس حوادث روزنامه بهار و میلاد فدایی اصل دبیر سرویس سیاسی خبرگزاری ایلنا بازداشت شدند . گفته میشود نیروهای امنیتی حکم بازداشت چند تن از اعضای تحریریه این روزنامه های منتقد را در اختیار دارند.

دقایقی پیش نیروهای امنیتی به تحریریه روزنامه های اعتماد، بهار و شرق یورش بردند! تا لحظه تنظیم این گزارش! همچنان نیروهای امنیتی در این روزنامه ها حضور دارند و علت این حملات مشخص نیست با اینکه مقامات امنیتی در پی بازداشت چند تن از اعضای تحریریه این روزنامه ها هستند، انتشار این روزنامه ها در هاله ای از ابهام قرار دارد.

این ها نمونه ای از خبرهای منتشرشده توسط ضدانقلاب در فضای مجازی است که اگر به لحن بیان این موضوع و تکرار مجدد آن توجه کنیم در می یابیم که نیروهای ضدانقلاب تنها به قصد تشویش اذهان و جلوه دادن فضای امنیتی در ایران برای مخاطبان، اخبار را اینگونه خبیثانه پوشش می دهند.

باید گفت که حتما اظهار نظرها و فضای سیاسی اخیر را به یاد دارید . این که عده ای دلسوزنمایانه و با فراموشی عامدانه فتنه ۸۸ و نیز نقش انکار ناشدنی عوامل و سران فتنه و یا حتی چشم پوشی نسبت به خسارات مادی و معنوی ناشی از آن به نظام و کشور؛ در پی تطهیر آنان بر آمدند تا جایی که خود را برادر آنها خواندند! و در ادامه حامیان خارجی این جریانات با تبلیغات و پشتیبانی رسانه ای، عملا فیلم حاشیه سازی انتخابات را کلید زده و در آینده نیز با اجرای بقیه این سناریویی که نوشته اند؛ در پی رسیدن به اهداف خود می باشند .

آیا نباید همگی حول محور ولایت فقیه جمع شویم و بیانات رهبر معظم انقلاب سرلوحه عملکرد اقشار مختلف جامعه قرار گیرد مگر معظم اله در دیدار اخیر خود با مردم قم نفرمودند : آن کسانى که ممکن است از سر دلسوزى، راجع به انتخابات یک توصیه‌هاى عمومى بکنند که آقا انتخابات اینجورى باشد، آنجورى نباشد، حواسشان باشد به این مقصود دشمن کمک نکنند؟ کجا صلاحیتها ملاحظه نمیشود، که اینجا روى این مسائل هى تکیه بکنند، هى تکیه بکنند، هى بگویند، هى تکرار کنند و یواش یواش این ذهنیت را به خیال خودشان در مردم به وجود بیاورند که خب، این انتخابات فایده‌اى ندارد؟ این یکى از خواسته‌هاى دشمن است. آن کسانى که در داخل، این حرفها را میزنند، ممکن است غفلت کنند. من میگویم غفلت نکنید، حواستان باشد، کار شما جدول مورد نظر دشمن را پر نکند؛ مقصود او را تکمیل و تتمیم نکند. این یکى از راه‌هاى از شور و هیجان انداختنِ انتخابات است.

چرا هنوز عده ای بر اتخاذ مواضع دوگانه خود علیه نظام و بیانات رهبر ی معظم انقلاب ، پافشاری کرده و با اینکه خیرخواهان آنان به سبب سوابق پیشینشان در تاریخ انقلاب، خواستار تصحیح آن اظهارات هستن ؛ اما بر اشتباهات خود پافشاری می کنند؟ آیا نمی دانند برآیند عملکرد فعلی شان در ذهن عموم جامعه منتفع شدن این عده از اتفاقات پیش آمده است؟ آیا نمی دانند که همیشه راه برگشت با عزت به دامان مردم برایشان وجود ندارد؟

در آخر اینکه این روزها نیز می گذرد و ملت ایران با خلق حماسه هایی بسیار بزرگ تر و با شکوه تر از۹دی نام «ولی ستیزان و خائنان به نظام» را در تاریخ ثبت می کند و آیندگان به روشنی آنان را خواهند شناخت.

 

اضافه‌ كردن نظر